Logowanie

Aktualności

Dwie różne połowy...

• autor: Trener, 2011-06-04 17:04

Dziś na pożegnanie własnej publiczności zostaliśmy rozgromieni przez BKS Lublin 7:1!

Mecz rozpoczął się świetnie dla gości. Już w 2 minucie spotkania wyszli oni na prowadzenie. Przy biernej postawie naszych zawodników oraz błędzie Mateusza Iwanka piłka wpadła pod poprzeczkę naszej bramki. Zapowiadało się więc nieciekawie... Na szczęście nasz zespół po raz kolejny pokazał, że potrafi się odrodzic. W 6 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu bramkowym piłkę do bramki BKSu wepchnął Daniel Piechnik, który dziś debiutował w roli kapitana. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:1. Nasz zespół grał bardzo ambitnie, walcząc, a drużyna gości słabo co pozwalało nam na stwarzanie sytuacji.

Niestety po przerwie w szczególności nasz zespół zagrał fatalnie. Byliśmy bezsilni, wolni, bez agresji. Lublinianie natomiast zagrali o wiele lepiej i już po 5 minutach drugiej części prowadzili 3:1. Do końca meczu byli oni stroną przeważającą, wykorzystali nasze błędy, które w drugiej połowie strasznie się mnożyły i zdobyli w sumie 7 goli. Tyle bramek rywal nie strzelił nam od 6.09.2008 roku kiedy to tworzylismy dopiero nasz zespół (wówczas był to Widok Lublin).

Po tej porażce oraz nieoczekiwanemu zwycięstwu Orląt Łuków z GKS Bogdanka pewne jest, że zajmiemy 8 lokatę w lidze. Jednak na mecz z Widokiem pojedziemy po zwycięstwo, a jeśli nie stracimy więcej niż 6 bramek (co byłoby katasrtofą) będziemy mieli choc jeden powód do dumy... trzecia obrona w lidze :)

• Komentarzy [15]
  • czytano: [868]

autor: owocowy 2011-06-04 19:31:56

Profil owocowy w Futbolowo Wpadało wszystko co było kopnięte w stronę bramki, tak jakby pusta była... Proponuje w ostatnim meczu dać pograć drugiemu bramkarzowi.

autor: nkm196 2011-06-05 16:08:21

Profil nkm196 w Futbolowo Nie ma to jak słowa specjalisty ... tyle, że drugi bramkarz, też grał.

autor: sknkmp 2011-06-05 16:16:28

avatar zgadzam sie z nkm196, ze to nie zawsze zalezy od bramkarza, lepsze zespoly od naszego zostaly pokonane przez bks wyzej wiec sa najwidoczniej inne powody, ale skoro iwanek jest 1 bramkarzem to oznacza, ze najwidoczniej jest lepszy od fila, ktory albo w meczu zagra 2-3 minuty albo nie.

autor: owocowy 2011-06-05 18:56:45

Profil owocowy w Futbolowo 2min. Tym bardziej powinien zagrać.

autor: nkm196 2011-06-05 19:12:42

Profil nkm196 w Futbolowo Ale gdyby był lepszy od iwanka to on by był pierwszym bramkarzem ! Poza tym Mateusz grał najdłużej ze wszystkich zawodników, a przecież trener mógł go zmienić ! Więcej mimo, iż jak stwierdziłeś owocowy bramka była jakby pusta pan Cieśla nie zarządził zmiany ! Zrobił to dopiero 2 minuty przed końcem, więc ...

autor: Kozi_16 2011-06-05 20:31:18

Profil Kozi_16 w Futbolowo avia97.futbolowo.pl

autor: rupitupi 2011-06-05 23:38:30

Profil rupitupi w Futbolowo eee Mateusz się nie poisał w tym meczu i to nie jest tylko moja opinia .. wejście Fila na boisko i tak nic nie zmieniło .. ale przynajmniej nie przepuścił

autor: gelov73 2011-06-06 18:20:15

Profil gelov73 w Futbolowo witam uważam ze powinno się dać szanse zagrać każdemu z tych chłopaków , a jeśli któryś zawodników popełnia błędy to są zmiennicy . bo nic tak nie motywuje jak możliwość zagrania w meczu

autor: nkm196 2011-06-06 19:08:07

Profil nkm196 w Futbolowo no dobra może i motywuje, ale skoro trener nie wpuścił patryka na boisko tzn. że mateusz jest lepszy i nawet jeśli przepuścił 7 bramek tzn. że fil przepuścił by więcej, skoro nie został wpuszczony na boisko, poza tym skoro bks dla przykładu pokonał widok 11:1 no to chyba chodzi o wyszkolenie atakujących bks a nie zawsze o bramkarzy, a zresztą to bramkarz-14-latek, nie iker casillas czy nawet dudek

autor: owocowy 2011-06-06 21:23:36

Profil owocowy w Futbolowo Tak, za każdym razem oglądajcie się na innych i za każdym razem kiedy dostajecie BATY to się uśmiechajcie. Gratuluję motywacji i woli walki w zespole.

autor: Tantum 2011-06-06 22:20:44

Profil Tantum w Futbolowo ripitupi, Patryk grał przez 2 min i mówisz o czystym koncie ?! Kpisz sobie człowieku ?! Być może Mateusz nie zagrał swojego najlepszego meczu, ale jestem pewien tego, że z Patrykiem w bramce chłopcy przegrali by wiele więcej.

autor: antyanty 2011-06-06 22:21:10

Profil antyanty w Futbolowo nikt się tu nie uśmiecha po takim meczu,ale każdy może mieć słabszy dzień. A co do motywacji to ją mamy bardzo dużo i może dlatego nie tracimy tylu bramek w każdym meczu, a tak w ogóle jak Ci się nie podoba to nie musisz oglądać jak gramy. My się uczymy a takie komentarze jak ten Twój świadczą, że chcesz z nas się nabijać, ale nie masz za często okazji więc się teraz produkujesz. Daj sobie na luz

autor: nkm196 2011-06-07 15:21:27

Profil nkm196 w Futbolowo zgadzam się z tantum i antyanty jak można mówić o czystym koncie jak się grało 2 ostsatnie minuty ... czy by przegrali 8:1 czy 7:1 to już żadna większa różnica ... a poza tym chyba lepiej się uśmiechać i mieć nadzieję, że następnym razem pójdzie lepiej, a nie siedzieć i płakać, jak się wydaje owocowemu ...

autor: PrzemekJA 2011-06-09 09:13:37

autor: rupitupi 2011-06-12 12:31:55

Profil rupitupi w Futbolowo a może następnym razem - Kacper W . ?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.