Podsumowanie ankiety

• autor: Trener, 2009-12-23 10:46
W ostatnim czasie rozegraliśmy dwa turnieje i można powiedziec, że "działo się dużo". Nie było więc czasu na podsumowanie naszej ankiety. Robimy to teraz.
Z głosów naszych czytelników wynika, że aż 62 % ocenia naszą rundę jako dobrą. Miło nam, że tak wysoko zostaliśmy ocenieni, należy jednak pamiętac iż ocenę można jeszcze polepszyc. I musimy na wiosnę pracowac jeszcze ciężej aby byc jeszcze lepszymi. Ocena nasza wynika napewno również z miejsca w tabeli jakie osiągnęliśmy. Musimy jednak pamiętac, że poziom rozgrywek w porównaniu z ubiegłym sezonem jest zdecydowanie niższy. W sezonie 2008/09 znaleźliśmy się w naprawdę trudnej grupie. Jednak spotkania z najlepszymi oraz nasza praca spowodowały, że teraz nie mamy większych problemów wygrac ze słabszymi. Trzeba tu tez dodac, że w bieżącym sezonie zrobilismy kolejny duży postęp. Pomijając zwycięstwa z drużynami z dołu tabeli to również z fworytami graliśmy jak równy z równym (Górnik 1:2, Wisła 1:1, BKS 1:3). Widac więc, że nasza praca nie idzie na marne.
W roku 2010 mamy nadzieję, że dalej nasz zespół będzie ciężko pracował. A ja osobiście dziękuję wszystkim zawodnikom za pracę jaką włożyliscie oraz to, że piłką dobrze bawicie się i mam nadzieję, że w przszyłym roku będzie podobnie. Podziękowania również należą się sponsorom oraz rodzicom za pomoc przez cały rok!