Aktualności

Porażka po ambitnej grze

• autor: Trener, 2009-11-06 18:10
Po zaciętym i dobrym meczu ulegliśmy wyżej notowanemu BKSowi 1:3.
Wynik spotkania został ustalony juz do przerwy. Na początku spotkania nasi zawodnicy, a szczególnie defensorzy wyszli na boisko bardzo spięci co wykorzystali gospodarze i już w 6 minucie po serii naszych błędów zdobyli prowadzenie. W tym okresie gry przewagę mieli lublinianie co udokumentowali drugim golem w 15 minucie. Zawodnicy BKSu bardzo dobrze w pierwszej części meczu łapali na spalone lecz w 24 minucie pomylili się i świetne zagranie prostopadłe Krystiana Łotysa wykorzystał pięknym lobem Damian Chmielewski. Tak na marginesie "Bigos" był jednym z najlepszych graczy naszego zespołu siejąc raz za razem zagrożenie pod bramką przeciwnika. Niestety gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli i w 26 minucie wykorzytsali kontratak ustalając wynik na 3:1.
W drugiej połowie mecz był zdecydowanie wyrównany. Postawiliśmy BKSowi trudne warunki, a naszą walecznością i mądrą grą powodowaliśmy iż gospodarze kilka razy byli w opałach. Niestety nie udało się zdobyc bramki i mecz zakończył się nasza porażką 1:3.
Patrząc na spotkanie jakie rozegraliśmy na wiosnę z BKS to mimo, że wynik był identyczny to tym razem długimi fragmentami graliśmy przeciwko jednemu z kandydatów do mistrzostwa jak równy z równym.