8. miejsce ale.. to jeszcze nie koniec

• autor: Trener, 2009-03-03 15:09
28 lutego nasza drużyna wystąpiła w turnieju halowym o Puchar Prezesa SP nr 5 w Świdniku. Po ambitnej grze i 3 remisach oraz 2 porażkach zajęliśmy ósmą lokatę. Miał to byc nasz ostatni turniej halowy w tym okresie przygotowawczym, jednak zostaliśmy zaproszeni na zawody do Krasnegostawu, które odbędą się 7 marca.
W świdnickim turnieju wzięło udział 8 ekip. My znaleźliśmy się w grupie B razem z Avią Świdnik, Jedynką Krasnystaw oraz Niedźwiadkiem Chełm. W pierwszym swoim meczu graliśmy z Avią przegrywając po dośc "sennej" grze 1:3. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Robert Mitura wykorzystując świetne podanie Dominika Piwowara. W drugim meczu zagraliśmy z Jedynką. Po zaciętej grze stojącej na wysokim pozimie padł remis 1:1 (bramka Maciek Pasek). W ostatnim meczu grupowym zmierzyliśmy się z Niedźwiadkiem Chełm i już po 4 minutach (cały mecz trwał 15 min) ... przegrywaliśmy 0:4, grając katastrofalnie w obronie. Wówczas nastąpily zmiany w naszym zespole i gra się wyrównała. Drużynie z Chełma udało się jeszcze zdobyc jednego gola i w efekcie wygrali z nami 5:0.
Pozostała nam więc walka o miejsca 5-8. W "małym" półfinale spotkaliśmy się z drugą drużyną Avii. Padł remis 0:0, więc do wyłonienia zwycięscy potrzebne były rzuty karne. W tych przegraliśmy 2:3, bramki zdobyli Piotrek Lewin i Szymek Rogala, natomiast jedynym który pomylił się był Dominik Piwowar.
Po tym meczu pozostała nam walka o miejsce 7. Zagraliśmy w nim ponownie z Jedynką Krasnystaw i ponownie padł remis, tym razem bezbramkowy. O miejscu 7 decydowały więc znów rzuty karne. Niestety po raz kolejny nie popisaliśmy się w tym elemencie gry przegrywjąc rywalizację 0:2 (karnych nie wykorzystali: Piotrek Lewin oraz Bartek Grymuza).
W ten oto sposób mino przyzwoitej gry zajęliśmy dopiero 8 miejsce.

W każdej drużynie został wyróżniony najlepszy zawodnik i tak w naszym zespole to wyróżnienie przypadło Szymonowi Rogali. Szymon otrzymał pamiątkową statuetkę oraz upominek.

W turnieju wzięli udział: Matuesz Iwanek, Karol Grzegorczyk, Piotrek Lewin, Kuba Karasiński, Daniel Piechnik, Bartek Grymuza, Szymon Rogala, Mateusz Czubacki, Robert Mitura, Dominik Piwowar, Michał Kula, Bartek Kutnik, Maciek Pasek oraz Tomek Zbytniewski.

autor: robcik98 2009-03-03 20:31:54

Profil robcik98 w Futbolowo no i nawet gola z lewej nogi strzeliłem