Aktualności

Podsumowanie statystyczne

• autor: Trener, 2010-11-18 18:06

Dziś postanowiliśmy przedstawic kilka liczb z minionej rundy. Zapraszamy do lektury :)

Rundę jesienną zakończylismy na 7. miejscu, co nie jest wynikiem tragicznym, lecz na pewno mogłoby byc lepiej. W 9 meczach zdobyliśmy 8 punktów, na co złożyły się dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięc porażek. Bilans bramkowy to 6-15. Najwyższe zwycięstwo w rundzie zanotowaliśmy na wyjeździe z Sygnałem Lublin (3:0), natomiast największą wpadkę mieliśmy w Łęcznej przegrywając z Górnikiem 0:5. Jako ciekawostkę należy zauważyc, że oba remisy naszego zespołu były bezbramkowe. Z 9 spotkań w aż 4 nie straciliśmy gola (wszystkie, które nie przegraliśmy) co na pewno cieszy.

Z kadry 24 zawodników na boisku pojawiło się 22 graczy. We wszystkich dziewieciu meczach wystąpiło 5 zawodników: Adamczyk Kuba, Iwanek Mateusz, Pasek Maciek, Zbytniewski Tomek i Białek Maciek. Dwóch z nich zagrało w każdym meczu pełne 70 minut (razem 630) to Iwanek Mateusz i Adamczyk Kuba. Powyżej 600 minut zaliczyli również Pasek Maciek i Zbytniewski Tomek. Oprócz Kuby i Mateusza z boiska przed czasem nigdy nie schodzili również Lewin Piotrek (8 pełnych meczów = 560 minut) oraz Łotys Krystian (7 meczów = 490 minut). Trzeba tutaj wynienic jeszcze dwóch graczy, którzy co prawda zeszli z boiska przed końcowym gwizdkiem lecz były to zmiany z powodu kontuzji są to Piechnik  Daniel (485 minut w 7 meczach) oraz Rogala Szymon (370 minut w 6 meczach).

Jesli chodzi o strzelone bramki to nie wygląda to najlepiej. Do siatki rywali trafiało tylko trzech zawodników. Najskuteczniejszy był Pasek Maciek (4 gole), natomiast po jednej bramce dorzucili Łotys Krystian i Zbytniewski Tomek. Przy tych 6 golach odnotwaliśmy cztery asysty, dwie z nich były autorstwa Łotysa Krystiana, po jednej asyście natomaist mieli Adamczyk Kuba i Lewin Piotrek.

Tak wygląda w skrócie podsumowanie statystyczne. Przygotowalismy również ankietę dla naszych czytelników. Chcielibyśmy wiedziec, który z zawodników Waszym zdaniem był najlepszy w rundzie jesiennej. Ankietę tą należy potraktowac jako zabawę, bo przecież wiadomo, że piłka nożna to gra zespołowa i jeśli wygrywamy to wszyscy,  jeśli przegrywamy to również każdy z nas. W głosowaniach na najlepiej ocenianego zawodnika prowadzi Rogala Szymek (7,59), a tuż za nim jest Iwanek Mateusz (7,49) i Piechnik Daniel (7,47). Czy w podsumowaniu rundy oni też sa najlepsi? Zapraszamy do zabawy