Logowanie

Aktualności

Udana wyprawa

• autor: Trener, 2010-05-29 21:14

Dziś, 29 maja nasz zespół wyjechał do Kraśnika. Jest to nasz najdalszy wyjazd na zawody ligowe. Z tej dalekiej podróży przywieźliśmy ważne i cenne punkty

Mecz toczył się w miłym otoczeniu lasu na świetnie przygotowanym boisku. Pierwszą połowę zaczęliśmy nerwowo ale z przewagą. Można powiedziec, że do przerwy gospodarze nie zagrozili naszej bramce. A my wykonywaliśmy kolejne rzuty rożne, aż w 19 minucie dobre dośrodkowanie z tego stałego fragmentu gry przez Wojtka Podsiadło na bramkę zamienił Kuba Adamczyk. Nasze dalsze ataki spowodowały, że w końcówce I połowy zdobylismy drugą bramkę. Po podaniu Macka Paska ładnym uderzeniem z linii pola karnego popisał się Tomek Zbytniewski.

Po przerwie kraśniczanie grali zdecydowanie lepiej. Stworzyli sobie kilka sytuacji, a najlepszą akcję gospodarzy przerwał Mateusz Iwanek broniąc w sytuacji "sam na sam". W drugiej części naszym zadaniem było nie stracic gola i wykonaliśmy je w 100 %, a że nie udało się zdobyc... cóż wygrana 2:0 była zasłużona i pewna.