Logowanie

Aktualności

Motor jedzie dalej...

• autor: Trener, 2010-05-22 18:17

Mimo wielkiej ambicji i bardzo dobrego meczu przegraliśmy dziś na własnym stadionie z LKP Motor Lublin 1:4.

Do meczu przystąpiliśmy niesamowicie zmotywowani. Było to widac w naszych poczynaniach od pierwszej minuty. Efektem takiej gry były sytuacje jakie potrafiliśmy sobie stworzyc. Niestety nie udało się nam pokonac bramkarza Motoru, natomiast uczynili to goście i do przerwy było 0:1

Druga połowa wyglądała podobnie, lecz niestety już na początku gry dwie bramki zdobyli lublinianie. Nie podłamało nas jednak to i w 41 minucie bramkę dla Lewartu zdobył Maciek Pasek. Ten sam zawodnik w kolejnych kilku minutach miał jeszcze dwukrotnie szanse na zdobycie gola, jednak nie udało się pokonac goalkeepera Motoru. Natomiast goście zdobyli w końcówce jeszcze czwarta bramkę pieczętując w ten sposób swój sukces.

Należy jednak powiedziec, że zagraliśmy świetny mecz i postawiliśmy "motorowcom" duże wymagania. Na dowód tego trener Motoru Roman Garwoła powiedział po meczu: Lewart to najbardziej wymagajacy rywal z jakim grałem w tej rundzie. Cieszą takie słowa i miejmy nadzieję, że teraz będziemy z każdym grac tak jak w sobotnie popołudnie.

Po naszym spotkaniu odbył się mecz drużyny młodszej prowadzonej przez Łukasza Iwanka. Zespół ten pokonał rówieśników z Motoru 2:0, a jedną z bramek zdobył nasz zawodnik Robert Mitura.