MKS Lewart Lubartów - strona nieoficjalna

status Gadu-Gadu

Festiwal niemocy

• autor: Trener, 2016-05-25 20:59

Mimo kilku osłabień w naszej drużynie do meczu z zamykającym tabelę Startem przystępowaliśmy w roli zdecydowanych faworytów.

Od początku meczu było widać, że gościmy dzisiaj czerwoną latarnię rozgrywek. Przewyższaliśmy rywali pod każdym względem. Od motoryki zaczynając poprzez wyszkolenie techniczne na taktyce kończąc. Cóż jednak z tego gdy mimo wielu dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy zdobyć gola.

Po zmianie stron mecz wyglądał bardzo podobnie z tym że goście cofnęli się jeszcze głębiej i my nie potrafiliśmy przebić się przez ten mur. Wydawało się więc że mecz zakończy się remisem 0:0, ale wtedy popełniliśmy błędy w defensywie. W 87 minucie rozpoczynaliśmy od swojej bramki. Nieporozumienie między Piotrkiem Lewinem i Kubą Adamczykiem zakończyło się autem dla Startu z wysokości naszego pola karnego. Niestety po tym aucie goście wrzucili piłkę w nasze pole karne i tu błąd popełnił Paweł Czuchryta, który puścił piłkę na kozioł i nie miał szans jej dogonić, a wykorzystał to jeden z rywali i zdobył zwycięskiego dla gości gola.

Tym samym przekreślamy praktycznie swoje szanse na 4 miejsce i mimo naprawdę dobrej gry (jeden z najlepszych naszych meczów w sezonie) przegrywamy z chyba najsłabszym zespołem w lidze 0:1.

Za 10 dni zagramy z Widokiem przed własną publicznością i ten mecz zadecyduje czy uda nam się obronić chociaż 6 miejsce w tabeli.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

MKS LEWART LUBARTÓW SENIORZY

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Victoria Parczew MKS Lewart Lubartów
Zawisza Garbów MKS Lewart Lubartów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Łada Biłgoraj - Wisła Puławy
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość