MKS Lewart Lubartów - strona nieoficjalna

status Gadu-Gadu

Tylko do przerwy

• autor: Trener, 2016-05-15 17:02

Dzisiaj po bardzo ciekawym meczu przegraliśmy z Górnikiem 1:4.

Od początku meczu było widać, że nasza taktyka dzisiaj miała opierać się na grze w defensywie i wyprowadzaniu kontrataków. Pierwsze 45 minut rozegraliśmy w ten sposób koncertowo. Do przerwy gospodarze bardzo długo utrzymywali się przy piłce jednak kompletnie nie mogli rozbić naszej defensywy. Natomiast my wyprowadzaliśmy kontry. W tej części gry mogliśmy po takich akcjach zdobyć co najmniej 3 gole jednak tylko raz, w 33 minucie, piłkę do bramki skierował Hubert Ligęcki.

Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem kontynuacji takiej taktyki. Udawało nam się to przez pewien czas. Niestety w 57 minucie na strzał z dystansu zdecydował się jeden z zawodników Górnika i piłka lobem minęła naszego bramkarza wpadając do bramki. Jednak strata tego gola nie spowodowała zmiany w grze naszego zespołu. Niestety kilka minut później było już 2:1. Po naszym rzucie rożnym gospodarze wyprowadzili kontrę i zdobyli gola. Inna sprawa, że przy tej akcji był.... dwumetrowy spalony, którego nie zauważył arbiter. Po tej bramce musieliśmy zaatakować i to skończyło się dla nas źle. Po kolejnych dwóch kontratakach Górnicy zdobyli kolejne bramki i w efekcie wygrali 4:1.

Podsumowując trzeba jednak przyznać, że nasza gra dzisiaj była bardzo dobra, udowodniliśmy, że potrafimy realizować założenia taktyczne, a przy odrobinie szczęścia mogliśmy dzisiaj urwać punkty liderowi.

Kolejny mecz rozegramy dopiero 25 maja (środa). Wtedy podejmować będziemy Start Krasnystaw, a w najbliższej kolejce pauzujemy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

MKS LEWART LUBARTÓW SENIORZY

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Victoria Parczew MKS Lewart Lubartów
Zawisza Garbów MKS Lewart Lubartów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Łada Biłgoraj - Wisła Puławy
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość