Logowanie

Aktualności

Minimalna porażka

• autor: Trener, 2014-08-30 22:36

Niestety mimo dobrej postawy w dzisiejszym meczu przegraliśmy z Tomasovią Tomaszów Lub. 0:1

Goście rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. Przez kilka początkowych minut nie opuszczali naszej połowy mając raz za razem stałe fragmenty gry. Nasza defensywa jednak dzisiaj pracowała bez zarzutu. Po kilkunastu minutach otrząsnęliśmy się i mecz się wyrównał. Oba zespoły bardzo mądrze broniły się i nie było zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola. Dopiero w 42 minucie nasza linia obrony popełniła błąd który wykorzystali goście.

Druga połowa znowu na remis. Był to typowy mecz walki. W tej części błąd popełniła defensywa Tomasovii jednak Wojtek Podsiadło będąc na 11 metrze nie trafił w piłkę i w ten sposób 3 punkty odjechały do Tomaszowa.

W najbliższą środę wyjeżdżamy na bardzo trudny teren do Białej Podlaskiej, a za tydzień znów przed własną publicznością podejmować będziemy  Orlęta Radzyń Podl.