Logowanie

Aktualności

MAMY LIDERA: Jedynka lepsza od OSiRu

• autor: Trener, 2014-05-22 20:40

Dziś w Krasnymstawie odbył się mecz zaległy pomiędzy Jedynką, a OSiRem Biłgoraj.

Mimo ogromnego zmęczenia (mecz we wtorek) zawodnicy Jedynki bardzo ambitną postawą wywalczyli 3 punkty w meczu z dotychczasowym liderem. Od początku gospodarze mieli przewagę, to oni konstruowali groźniejsze sytuacje, a że goście grali bardzo agresywnie to najwięcej działo się po rzutach wolnych dla Jedynki. Mimo takiej sytuacji to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. OSiR w swoim stylu grał dziś długą piłką i właśnie po jednym z takich zagrań futbolówkę przejął na 20 metrze napastnik z Biłgoraja. Trzeba przyznać, że zachował się on bardzo przytomnie, zauważył wysuniętego bramkarza gospodarzy i pięknie uderzył pod poprzeczkę wyprowadzając gości na prowadzenie. Zawodnicy Jedynki nie zwalniali jednak tempa i zostali wynagrodzeni. W 38 minucie po kolejnym rzucie wolnym bramkarz OSiRu zachował się nie najlepiej gdyż powinien piłkę wybić na rzut rożny,  a on próbował ją złapać. Ta wyśliznęła mu się z rąk co spowodowało, że dopadł do niej zawodnik z Krasnegostawu i skierował głową do pustej już bramki. Do przerwy było więc 1:1.

Tuż po zmianie stron Jedynka zdobyła drugiego gola. Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się napastnik gospodarzy i piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki bezradnego w tej sytuacji bramkarza OSiRu. Do końca meczu trwała zacięta walka o każdy centymetr boiska. Zawodnicy Jedynki mimo widocznego ogromnego zmęczenia "dowieźli" jednobramkowe zwycięstwo.

Ten wynik spowodował, że na pozycję lidera wysunął się nasz zespół. Miejmy nadzieję, że nie oddamy prowadzenia do końca sezonu.