Aktualności

Ostatni sprawdzian zaliczony na czwórkę

• autor: Trener, 2014-03-22 21:44

Dziś rozegraliśmy ostatni mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym.

Na boisku w Niemcach zagraliśmy z zespołem juniorów starszych GKS Niemce. Mecz wygraliśmy pewnie 4:0. Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 14 minucie. Po doskonałym podaniu Wojtka Podsiadło sam na sam z bramkarzem znalazł się Daniel Piechnik i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Kolejne minuty to nasza przewaga ale w grze było widać trochę chaosu. Dopiero końcówka pierwszej części rozstrzygnęła w zasadzie losy meczu. Najpierw bardzo ambitna walka Daniela Piechnika i świetne dośrodkowanie w pole karne gdzie głowa uderzył Tomek Zbytniewski. Bramkarz cudem odbił tą piłkę jednak przy dobitce Wojtka Podsiadło był już bez szans. W doliczonym czasie pierwszej połowy zdobyliśmy trzeciego gola. Tym razem bardzo ładne prostopadłe zagranie Pawła Pęksy na bramkę zamienił Hubert Ligęcki.

Po zmianie stron gra bardziej się wyrównała jednak cały czas kontrolowaliśmy przebieg meczu. W 52 minucie ustaliliśmy wynik spotkania. Na strzał z dystansu zdecydował się, powracający po przerwie spowodowanej chorobą, Daniel Piechnik. Piłkę odbił przed siebie bramkarz gospodarzy, a następnie Tomek Zbytniewski wepchną ją do pustej bramki.

Za tydzień czeka nas już pierwszy mecz o ligowe punkty. Do Lubartowa przyjedzie zespół MUKSu Kraśnik. Cieszy więc trzecie kolejne zwycięstwo w sparingach i mamy nadzieję że utrzymamy ta passę w meczach ligowych.