Aktualności

Świetne widowisko w Izbicy

• autor: Trener, 2013-08-24 17:12

Bardzo dobry mecz zobaczyli kibice w sobotnie południe w Izbicy.

Po bardzo dobrym meczu wygraliśmy z Ruchem 2:1. Pierwsza połowa była pod nasze dyktando. Graliśmy szybko piłką, zmieniając kierunek gry i będąc bardzo dobrze ułożonym zespołem w defensywie. Pierwszą bramkę zdobyliśmy już w 2 minucie. W pole karne wbiegł Adrian Pikul i został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy. Z rzutu karnego bramkę zdobył Paweł Pęksa. Kolejne minuty to nasze ataki jednak na drugą bramkę czekaliśmy do 34 minuty. Wtedy to  Patryk Sokołowski minął dwóch graczy Ruchu zagrał do Pawła Pęksy a ten pięknym strzałem z 25 metrów umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron cofnęliśmy się i gospodarze doszli do głosu. Kilkakrotnie groźnie atakowali. W 64 minucie zdobyli bramkę kontaktową po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. Po tej bramce mecz zrobił się jeszcze ciekawszy. Gospodarze dążyli do wyrównania, a my groźnie kontrowaliśmy. Obie drużyny miały swoje sytuacje jednak do ostatniego gwizdka nie padły już gole i wywieźliśmy z trudnego terenu w Izbicy cenne 3 punkty.

We wtorek kolejny mecz tym razem będziemy chcieli zdobyć pierwsze punkty na własnym stadionie. Naszym rywalem będzie zespół Czarnych Dęblin.