Aktualności

Kraśnik zdobyty

• autor: Trener, 2013-08-18 14:45

W 1. kolejce II ligi rozgromiliśmy w Kraśniku tamtejszy MUKS 14:1.

Przystpiliśmy do meczu bardzo zmotywowani i od początku meczu opanowaliśmy boisko. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Juz po 116 sekundach Adrian Pikul po raz pierwszy pokonał bramkarza gospodarzy. Po 10 minutach było już 2:0, a autorem bramki był Dominik Piwowar, który wepchnął piłkę tylną częścią ciała ;) Trzeci gol był autorstwa Wojtka Podsiadło, który wykorzystał świetne dogranie Daniela Piechnika. Przed przerwą padły jeszcze cztery gole. Niestety jedną z tych bramek zdobył zespół z Kraśnika skrzętnie wykorzystując naszą chwilową niedyspozycję. Na szczęście odpowiedzieliśmy golami Pawła Zielińskiego, Pawła Pęksy oraz Daniela Piechnika i na przerwę schodziliśmy z pięciobramkową przewagą. Po zmianie stron na pierwszego gola musieliśmy poczekać 10 minut. W 50 minucie crossowe zaganie Michała Łacińskiego z zimną krwią wykorzystał Adrian Pikul. 8:1 to gol autorstwa Wojtka Podsiadło, a dziewiątą bramkę dla naszego zespołu zdobył znów popularny Buła. Gdy na placu pojawili się nowi zawodnicy mecz znów przyspieszył, a dzieła zniszczenia dokończyli rezerwowi gracze. I tak na 10:1 podwyższył Mariusz Wójcik, jedenasty i dwunasty gol to trafienia Dawida Zawiślaka, a dwie ostatnie bramki zdobył ponownie Mariusz Wójcik. Wynik ten mógł byc o wiele wyższy jednak zawodziała nasza skuteczność.

O tym czy nasza drużyna jest tak dobra czy może rywal był tak słaby przkonamy sie już w najbliższy wtorek kiedy to do Lubartowa zawita zespół Sparty Rejowiec Fabryczny.