Aktualności

Kozienice - dzień 3: Porażka z Bronią

• autor: Trener, 2013-07-31 20:44

W trzecim dniu obozu rozegraliśmy drugi mecz sparingowy.

Tym razem w dłuższym wymiarze czasowym pojawili się zawodnicy nie grający w pierwszy sparingu. Mecz był rozgrywany w trzech tercjach po 30 minut. Po pierwszej części gry zespół z Radomia prowadził 2:0. Pierwszą bramkę straciliśmy bezpośrednio z rzutu wolnego, natomiast na 2:0 goście podwyższyli po rzucie karnym. W drugiej tercji z minuty na minutę osiągaliśmy co raz większą przewagę. Niestety to Broń zdobyła trzecią bramkę. Jednak nasza lepsza gra doprowadziła do wyniku 3:2. Najpierw świetne zagranie Szymona Rogali wykorzystał Daniel Piechnik, a w końcówce drugiej tercji bramkę kontaktową strzelił Wojtek Podsiadło. W ostatniej części meczu nie padły już bramki i w ten sposób przegraliśmy z Bronią 2:3.

Jutro kolejny sparing tym razem zagramy z tutejsza drużyną Energetyk Kozienice.

Dziś również otrzymaliśmy informację, że druga drużyna rozpocznie swoje rozgrywki w ostatni weekend wakacji (31.08./01.09). Nie znamy jeszcze dokładnego terminarza, ale wiemy jaki zespoły będą występować razem z nami. Są to: Niedźwiada, DKS Dys, Piaskovia Piaski, Legion Tomaszowice, Piotrkovia Piotrków, Zawisza Garbów, Garbarnia Kurów oraz GLKS Michów.