Gramy w II lidze

• autor: Trener, 2013-07-17 13:10

Mimo, że zajęliśmy ostatnie miejsce w ligowej tabeli do samego końca ważyły się losy w której klasie rozgrywkowej wystąpimy. Dziś już wiadomo, że zagramy w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych.

Brakowało naprawdę niewiele, gdyż znaleźliśmy się na pierwszym spadkowym miejscu. Po wszystkich zgłoszeniach pozostało jedno wolne miejsce dla zespołu, który spadał według tabeli. Do rozgrywek postanowiła nie przystępować Unia Hrubieszów, jednak drugi od końca Huragan Międzyrzec Podlaski wyraził chęć gry w I lidze. W ten sposób niestety znaleźliśmy się tuż pod kreską.

Teraz więc czeka nas walka o powrót do I ligi. Rozgrywki rozpoczynamy 17/18 sierpnia, ale dokładny terminarz będzie znany na początku przyszłego tygodnia. Wiemy natomiast kto zagra z nami w przyszłym sezonie. Są to Wisła II Puławy, Motor II Lublin, Janowianka Janów Lub., Czarni Dęblin, OSiR Biłgoraj, Chełmianka Chełm, Jedynka Krasnystaw, Gaudium Zamość, MUKS Kraśnik, Hetman Żółkiewka, Gryf gmina Zamość. Oprócz tych drużyn będą jeszcze dwa zespoły, które poznamy do końca bieżącego tygodnia. Tak więc zapowiada się mimo wszystko ciekawa liga.

Nasza druga drużyna będzie musiała wystąpić w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Okręgowej. Tam początek zmagań zaplanowano na 24/25 sierpnia. Więcej informacji na temat tych rozgrywek podamy wkrótce.

UWAGA

Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie odbędzie się we wtorek 23 lipca o godz 17:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie (obowiązuje płaskie obuwie).

Przypominam osobom jadącym na obóz o wpłatach oraz o dostarczaniu niezbędnej dokumentacji obozowej.

autor: patryk11135 2013-07-25 20:54:15

Profil patryk11135 w Futbolowo Witam My Też Mamy W Tej Lidze Grac A Nas Nie napisaliście