Aktualności

Porażka z Unią

• autor: Trener, 2013-06-12 16:16

Dziś przegraliśmy z Unią Hrubieszów 1:2

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Przez pierwsze 20 minut zespół z Hrubieszowa dłużej utrzymywał się przy piłce i groźniej atakował. Udokumentowali to zdobyciem gola. Po tym czasie jednak nasza drużyna zaczęła przejmować inicjatywę i do przerwy mimo dużego chaosu mecz był już ze wskazaniem na nas. W tym czasie zdobyliśmy wyrównującego gola. Autorem bramki był Daniel Piechnik, który wykorzystał świetne zagranie Adriana Pikula. Do przerwy było więc 1:1.

Po zmianie stron mecz był wyrównany, ale to goście stwarzali groźniejsze okazje. Nie mogli jednak pokonać dobrze broniącego Mateusza Iwanka. Była to reguła przez całe drugie 40 minut, od której tylko raz nastąpiła odstępstwo. W 56 minucie jeden z napastników Unii znalazł się (nie po raz pierwszy) oko w oko z Matim i udało mu się umieścić piłkę w bramce. Nasza drużyna grając bardzo nerwowo w ataku nie potrafiła stworzyć sobie klarownych sytuacji, choć kilka razy znajdowaliśmy się w polu karnym gości i mogliśmy zdobyć bramkę wyrównującą.

Podsumowując wygrał zespół, który faktycznie był o jedną bramkę lepszy. W ten sposób straciliśmy już nawet matematycznie szanse na wyprzedzenie Unii, jednak cały czas należy zwrócić uwagę, że jesteśmy zespołem składającym się z zawodników z rocznika 1997, a nawet 1998, co dziś było widać patrząc na warunki fizyczne obu drużyn.

Do zakończenia sezonu pozostały nam dwa mecze. Najbliższy we wtorek 18 czerwca w dalekim Tomaszowie. Mimo, że nie mamy już szans na wyprzedzenie kogokolwiek w tabeli to jednak z pewnością będziemy chcieli zdobyć punkty na trudnym terenie.