Logowanie

Aktualności

Finał: Alek Aftyka-Granat Skarżysko 5:1

• autor: Trener, 2013-01-13 09:35

W sobotę 12 stycznia odbył się I Halowy Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów w kategorii rocznika 1998.

W meczu finałowym GKS Bogdanka pokonała Granat Skarżysko Kamienna 5:1. Wszystkie pięć bramek zdobył zawodnik pochodzący z Lubartowa (uczeń klasy sportowej Gimnazjum nr 2 w Lubartowie) Aleks Aftyka! Dzięki temu osiągnięciu Alek został Królem Strzelców całego turnieju.

Nasza drużyna, prowadzona przez trenera Krzysztofa Skomrę dotarła aż do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość późniejszych triumfatorów z Łęcznej. W meczu o trzecie miejsce nasi młodsi koledzy ulegli Radomiakowi Radom 1:2 (honorowe trafienie dla naszego zespołu Dawid Iskierka).

10. Garbarnia Kurów.

Tak jak wspomnieliśmy najlepszym strzelcem zawodów został Aleks Aftyka, za najlepszego bramkarza uznano Marcina Waglewskiego z Granata, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Adrian Drozd (MOSiR Lewart II Lubartów). Organizatorzy ufundowali również nagrodę dla najlepszego zawodnika w zespole MOSiRu, a został nim wybrany Wojtek Majewski. Nagrody wręczał Dyrektor MOSiR Lubartów Pan Janusz Gierach.

Kolejny turniej organizowany przez nasz MOSiR zostanie rozegrany już za tydzień, a rywalizować będą zawodnicy urodzeni w roku 1999 i młodsi.