Logowanie

Aktualności

Hat trick Karola

• autor: Trener, 2012-08-22 07:42

W ostatnim meczu sparingowym zremisowaliśmy z drużyną juniorów starszych Sławinu 4:4.

Już na początku meczu gospodarze objęli prowadzenie. Po wrzutce w pole karne piłkę niepewnie łapał Mateusz Iwanek i ta wpadła do naszej bramki. Ta sytuacja miała duży wpływ na przebieg pierwszej połowy, ponieważ całą drużyna grała w niej bardzo nerwowo. Do przerwy więc nie padły bramki.

Po zmianie stron było o wiele lepiej. Przez 20 minut zdobylismy 4 gole tracąc tylko jednego. W tym czasie hat trickiem popisał się prawy obrońca Karol Skrzypiec i prowadziliśmy 4:2. Ostatnie 20 minut na boisku grali zawodnicy głównie rezerwowi. Radzili sobie całkiem dobrze aż do ostatniej minuty, kiedy to w ciągu 60 sekund straciliśmy dwa gole.

Jeśli nasza drużyna zmobilizuje się i zagra w Zamościu tak jak 20 minut drugiej połowy to możemy sprawić tam niespodziankę. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.