Logowanie

Aktualności

Klęska

• autor: Trener, 2012-06-02 15:41

Po dramatycznie słabym meczu w naszym wykonaniu zostaliśmy rozgromieni przez Hetman Zamość 5:0.

Zespół z Zamościa jest groźny na własnym obiekcie, ale że strzeli nam aż 5 goli to już się nie spodziewaliśmy. Niestety dziś byliśmy bardzo słabą ekipą, nie potrafiliśmy utrzymać piłki, co więcej nie potrafiliśmy odebrać jej przeciwnikowi. Byliśmy spóźnieni, ospali i wyszliśmy na mecz jakby bez wiary w siebie. To wszystko wykorzystał przeciętny zespół Hetmana. Do przerwy grając z wiatrem gospodarze zdobyli dwa gole, oba były efektem naszych wielkich błędów oraz braku zaangażowania w grę.

W drugiej połowie wiatr był po "naszej" stronie jednak my postanowiliśmy zagrać jeszcze gorzej i zawodnicy gospodarzy zdobili kolejne gole. W efekcie przegraliśmy 0:5 i trzeba przyznać że jest to wynik jak najbardziej zasłużony.

Po tej porażce nasze szanse na grę w I lidze juniorów w przyszłym sezonie zmalały, jednak dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć. Miejmy nadzieję, że ten zimny prysznic podziała na nas mobilizująco i w najbliższy piątek pokonamy Jedynkę Krasnystaw.