Zapowiedź - 1. kolejka

• autor: Trener, 2012-04-12 21:02

Po długiej zimie zawodnicy wracają na boiska aby rozpocząć rywalizację o mistrzostwo województwa trampkarzy starszych.

Widok Lublin - BKS Lublin 14.04. (sb) g. 11:00

Równocześnie z naszym meczem odbędzie się spotkanie Widoku z BKSem. Będzie to z pewnością ciekawe widowisko. Oba zespoły znają się bardzo dobrze i obie drużyny będą chciały zdobyć trzy punkty w tym meczu. Naszym zdaniem większe szanse ma BKS ale na boisku może być naprawdę różnie.

Motor Lublin - Orlęta Łuków 14.04. (sb) g. 12:30

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Motor Lublin. Zespół z Lublina jest jednym z faworytów całych rozgrywek natomiast nasi koledzy z Łukowa to raczej zespół, który rywalizować będzie o miejsca 6-10. Trzeba jednak pamiętać, że jest to pierwsza kolejka i mogą dziać się różne rzeczy na zielonych boiskach.

Wisła Puławy - TOp 54 Biała Podl. 14.04. (sb) g. 13:00

To jest mecz niewiadoma. Główną przyczyna jest drużyna Wisły Puławy. Jeśli puławianie zagrają w sowim najsilniejszym składzie będzie to ciekawe i emocjonujące widowisko. Jeśli jednak sprawdzą się zimowe doniesienia o rzekomym osłabieniu drużyny to może się okazać, że będzie to mecz do jednej bramki i to bramki puławskiej. Jak się stanie?? Zobaczymy w sobotę.

Hetman Zamość -Jedynka Krasnystaw 14.04. (sb) g. 13:00

O tym meczu nie możemy w sumie nic napisać bo oba zespoły sa nam w sumie obce. Owszem często gościmy na turniejach w Krasnymstawie jednak turnieje na Orliku lub hali to nie to samo co duże, pełnowymiarowe boisko. Tak więc będziemy uważnie przyglądać się poczynaniom obu zespołów w rozgrywkach ligowych.

P.S. Przypominam, że powyższy tekst nie służy obrażaniu kogokolwiek i jest tylko informacją jaka posiadamy o najbliższych meczach. Zachęcam do komentowania kolejki ale uprzedzam, że komentarze obrażające kogokolwiek nie będą wyświetlane.