Aktualności

Mecz walki

• autor: Trener, 2012-03-16 21:26

Dziś w Ostrowcu Świętokrzyskim zremisowaliśmy z tamtejszym KSZO 1:1.

Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Obie drużyny miały problemy z wymianą kilku podań, był to typowy mecz walki.

Do przerwy z boiska wiało nudą, panował chaos i oba zespoły miały ogrony kłopot ze stworzeniem sytuacji bramkowej. Po zmianie stron mecz był trochę ciekawszy. Jako pierwsi zatakowali gospodarze, którzy w ciągu pierwszych 5 minut stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji. Jednak pierwszą bramkę zdobył nasz zespół. W 6 minucie drugiej połowy świetną prostopadłą piłkę zagrał Daniel Piechnik, a w sytuacji sam na sam bardzo dobrze zachował się Mariusz Wójcik wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie. Kilka minut później Mariusz mógł zostać bohaterem. Po uderzeniu z dystansu przez jednego z naszych zawodników piłkę przed siebie odbił bramkarz KSZO. Do futbolówki dopadł wspomniany Mariusz i uderzył bardzo silnie, jednak prosto w bramkarza. Nasza drużyna miała więc rzut rożny. Niestety zamiast 2:0 zrobiło się 1:1. Po tym stałym fragmencie gry z kontra wyszli zawodnicy KSZO i po dośrodkowaniu z prawej strony do bramki razem z piłką wpadł Kacper Waszczuk. Przy tej bramce z pewnością pewną winę ponosi nasz bramkarz, jedank trzeba dodać że wpadł on do bramki po faulu jednego z napastników gospodarzy. Ten fakt umknął dobrze sędziującemu dziś arbitrowi. W ten sposób mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

Skład: Mateusz Iwanek - Daniel Piechnik, Piotrek Lewin, Hubert Ligęcki, Dawid Jaworski - Paweł Czuchryta, Paweł Pęksa, Tomek Zbytniewski, Dominik Piwowar - Paweł Zieliński, Michał Kowalczyk

Ponadto grali: Kacper Waszczuk, Jan Włodarczyk, Mariusz Wójcik, Adrian Pikul