Piąte miejsce w turnieju

• autor: Trener, 2012-03-11 16:14

Dziś na boiskach typu "Orlik" zagraliśmy w turnieju organizowanym przez Jedynkę Kranystaw.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. My trafiliśmy do grupy B. Już w pierwszym meczu zagraliśmy z gospodarzami turnieju. Po dobrym początku w naszym wykonaniu i prowadzniu 1:0 (bramka Pawła Pęksy) zawdonicy Jedynki jak na gospodarzy przystało zaatakowali groźniej i w efekcie pokanali nas 4:1. W drugim meczu niestety zagraliśmy słabiej i ulegliśmy zespołowi Kłos Chełm 0:2, mimo że nie był to wymagający rywal. Trzecie spotkanie to rywalizacja z Hetmanem Zamość. Od tego meczu graliśmy już o wiele lepiej i po bardzo dobrym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Ostatnie spotkanie w grupie musieliśmy wygrać minimum pięcioma bramkami aby zgrać o 5. miejsce. W spotkaniu z Ogniwem Wierzbica stanęliśmy na wysokości zadania i po dwóch trafieniach Daniela Piechnika, oraz po jednej bramce Pawła Pęksy, Michała Kowalczyka i Pawła Zielińskiego wygraliśmy 5:0.

W meczu o piąte miejsce zagraliśmy z Spartą Rejowiec. Wygraliśmy pewnie 3:1 (gole: Daniel Piechnik, Paweł Pęksa, Michał Kowalczyk). Wynik mógł być wyższy gdyby więcej zimnej krwi pod bramką rywali zachował Daniel Piechnik.

W nadchodzącym tygodniu trenujemy na stadionie w czwratek o 16:30, piątek to sparing w Ostrowcu Św. z tamtejszym KSZO, natomiast w sobotę zagramy w podobnym turnieju tym razem organizowanym przez Avię Świdnik.

W turnieju zagrali: Mateusz Iwanek, Piotrek Lewin, Kuba Adamczyk, Paweł Pęksa, Daniel Piechnik, Dominik Piwowar (z powodu kontuzji zagrał tylko w pierwszym meczu), Paweł Zieliński, Michał Kowalczyk, Tomek Zbytniewski. Z powodu urazu nie wystąpił Szymon Rogala, który był obecny wraz z drużyną na turnieju, natomiast kierownikiem zespołu był kontuzjowany Wojtek Podsiadło :)

autor: lewart1997 2012-03-12 11:11:33

Profil lewart1997 w Futbolowo Panie trenerze zapomniał pan w składzie o jednym zawodniku, jak wynika z treści strzelił trzy gole; Pozdrawiam #Trener: już poprawione, sorki za pomyłkę #