Logowanie

Aktualności

Pierwsze sparingowe granie

• autor: Trener, 2012-02-26 15:58

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Naszym rywalem był zespół trampkarzy młodszych BKS Lublin.

Mecz był podzielony na trzy tercje, każda po 25 minut. Obie bramki padły już w pierwszych 25 minutach. Cała pierwsza część gry to nasza zdecydowana przewaga, którą udokumentowaliśmy golami. W 7 minucie po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Paweł Pęksa i zdobył prowadzenie dla naszej drużyny. W 15 minucie prostopadłą piłkę otrzymał Paweł Zieliński i wykorzytsał sytuację sam na sam. Początek drugiej tercji to nieoczekiwana przewaga gospodarzy, w tym okresie stworzyli oni sobie jedyną stuprocentową sytuację w meczu. Jeden z napastników BKSu znalazł się oko w oko z Mateuszem Iwankiem, jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku. Po dziesięciu minutach wszystko wróciło do normy i znów to my przeważaliśmy jednak znów zawodziła skuteczność. Do końca spotkania nasza przewaga była zdecydowana, a najlepszą okazję zmarnował Paweł Zieliński, który nie potrafił zdobyć bramki z 7 metrów.

Mecz nie był wielkim widowiskiem, jednak jak na pierwsze przetracie po zimie należy uznać spotkanie za bardzo pożyteczne. Najbliższy mecz sparingowy rozegramy w Łęcznej 28 lutego o godz. 16:30.

Skład: Mateusz Iwanek - Maciej Białek, Szymon Rogala, Piotr Lewin, Dawid Jaworski - Dominik Piwowar, Wojtek Podsiadło, Paweł Pęksa, Daniel Piechnik - Tomek Zbytniewski, Paweł Zieliński. Ponadto grali: Adrian Pikul, Michał Domański, Paweł Kosik, Adrian Rola, Jasiek Włodarczyk.